Kategoria
#projekt graficzny
#reklama zewnętrzna
Facebook
Strona WWW

Iron Works Gym&Spa

Projekty graficzne dla siłowni Iron Works Gym&Spa musiały odzwierciedlać ducha całego obiektu, oddawać pasję ich właścicieli oraz rozpalony w ich sercach ogień aby stworzyć spójną całość i nadać projektom oraz całemu obiektowi pozytywnej energii.

Produkcja i montaż naklejek obejmowała witryny budynku o łącznej powierzchni 80mkw. Zastosowano folię OWV (perforowaną) aby zasłonić wnętrze, jednocześnie przepuszczając maksymalną ilość światła dziennego do środka.

Wewnątrz budynku zostały oklejone drzwi folią monomeryczną wycinaną po obrysie. Na błyszczące drzwi zastosowany został matowy laminat co dodało swoistego smaczku do całości 😎 Dodatkowo wykonane zostały plakaty wielkoformatowe oraz ulotki A5.

Po pierwsze. Motorem napędowym każdej firmy są ludzie więc przede wszystkim jesteśmy zespołem, bardzo zgranym zespołem. Dlatego dopełniamy się w każdej płaszczyźnie, tworząc w ten sposób idealną liniaturę – i tak przez 7 lat. Choć z wykształcenia nie jesteśmy psychologami współpracę opieramy na jasnych międzyludzkich interakcjach opartych na uczciwości, życzliwości i szacunku. Każdy z nas jest mistrzem w swojej dziedzinie – mamy jasno określone role i odgrywamy je koncertowo. Wspólnie natomiast, gramy jak z nut żebyś w natłoku obowiązków mógł z pełnym zaufaniem i spokojem relaksować się, kiedy my odgrywamy dla Ciebie cały koncert.

Nie lubimy stać w miejscu. Doradzamy, działamy, inspirujemy. Tworzymy tzw. “trust mózgów”, który jest receptą na nasz wspólny sukces. Bo przecież właśnie do niego zmierzamy, prawda?

Czego możesz być pewien?

Najważniejsze korzyści:

Oszczędności czasu. W wyniku czego będziesz mieć go więcej na inne ważne dla Ciebie rzeczy.

Możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami podczas gdy my będziemy pracować na Twoje cele. Ograniczymy Twój wkład dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu dla siebie.

Bezpieczeństwa. Ponieważ tylko w ten sposób możemy osiągnąć nasz cel.

Dzięki nam masz pewność że sprawy toczą się według zaplanowanego harmonogramu a zlecony projekt po prostu wydarzy się w wyznaczonym terminie.

Poczucia komfortu. Dlatego jest dla nas to tak istotny element.

Po pierwsze. To my jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie. A naszym obowiązkiem jest przekazać Ci niezbędną wiedzę, by podjęte wspólne działania doprowadziły do zwiększenia atrakcyjności wizerunku i w ostatecznym rozrachunku do zwiększenia sprzedaży w Twojej Firmie. Dlatego wzorowa komunikacja to klucz.

 

agencja reklamy agencja reklamowa grafika kraśnik logotypy

strona internetowa tworzenie stron  grafik agencja interaktywna strony www strony internetowe wydruki sklepy internetowe logotypy

sklep internetowy logotyp projektowanie logo stron www kraśnik lublin krasnik